Grasmat – ENPS open-open

Op vrijdag 22 en zaterdag 23 juni 2018 is er weer een Grasmattoernooi, deze keer in samenwerking met ENPS!

7 ronden Zwitsers 20 min. plus 5 sec. per zet in 2 groepen.
Verder lekker eten , muziek en meer..
We starten op vrijdag 22 juni om 20:00 uur (aanmelden voor 19:30!) en de finale op de middenstip staat gepland voor zaterdag 23 juni om 20 uur.

1e prijs : kunstwerk van Hans Gritter, vele andere prijzen in natura

Inschrijfgeld € 10,00  voor 20 juni, daarna € 15,00

Zaterdag 18:30 u: 2-gangen maaltijd voor € 8,00.
Zaterdag om 20.00 uur finale op de middenstip met live commentaar.

Na afloop is er feest met The Grittmoaners.

Aanmelden bij Adrienne; adriennecramer@hotmail.com of 0644972821

Lokatie: kantine van FC TABA, Fizeaustraat 10.

 

Ruigoord Schaaktoernooi 2016

Ruigoord Schaaktoernooi 2016_smallestZaterdag 6 en zondag 7 augustus is er weer een Ruigoord Schaaktoernooi. Inschrijven is om 12:30, aanvang van de eerste partij 13:00. Er wordt gespeeld in 7 ronden Zwitsers, 1 uur p.p.p.p.

Het wordt dit jaar gespeeld in Restaurant Ruigoord, bij binnenkomst dorp tweede huizenblok rechts, achterin. Mensen die mee willen spelen wordt gevraagd zich vooraf aan te melden bij Hans (grithans apenstaartje gmail punt com).

Grasmat Open-Open 2016

Allemaal bedankt voor een geslaagd Open Open toernooi.

IMG_20160515_165308

De winnaar was Aran, met 6,5 punt uit 7, Werner was tweede met 5,5. De ratingprijs ging naar Wappie, de pechprijs was voor Erik.

No.  Name                       Score
------------------------------------
  1. Kohler, Aran                6.5
  2. Moller, Werner              5.5
     Lof, Peter                  5.5
  4. Berkepeis, Roelof           5.0
  5. Randt, Martin               4.5
     Henk Jan                    4.5
     Wieldraaijer, Gerben        4.5
  8. Bob pasternak               4.0
     De Rue, Mischa              4.0
     Cramer, Adrienne            4.0
     Van Berkel, Harold          4.0
 12. Obut, Himmet                3.5
     Tuijnman, Jeannot           3.5
     Idema, Frank                3.5
     Boon, Thijs                 3.5
 16. Veenstra, Frits             3.0
     Renkema, Geert              3.0
     Knoester, Klaas             3.0
     Den Breejen, Wilfred        3.0
 20. Peter Hongkong              2.5
 21. Renee Cramer                2.0
     Fikkens, Jan                2.0
     Spits, Erdwin               2.0
     Asha                        2.0
     Ten Woude, Cor              2.0
 26. Gritter, Hans               1.5
     Erik muller                 1.5

Met dank aan Harold voor het beschikbaar stellen van de eerste prijs. Adrienne voor het koken op dag 1, Maarten voor het koken op de tweede dag en de organisatie, Klaas voor het wedstrijdleiderschap en de indeling. En iedereen die zijn steentje heeft bijgedragen met bardiensten, opruimen, afwassen, plezier maken en het oplossen van de cryptogram uit de NRC.

IMG_20160515_203206

Als mensen partijen of stellingen hebben die publicatie waard zijn dan kunnen ze me die mailen, zet ik ze hier op de website.